Кабмін повідомив графік збільшення мінімальної зарплатні в Україні

последние новости в Украине останні новини в Україні


На виконання президентського завдання уряд розробив графік збільшення "мінімалки". З вересня цього року вона буде збільшена до 5 тисяч, з січня наступного року до 6 тисяч, а з першого липня 2021 року — до 6,5 тисяч гривень.

Об этом сообщает Компромат

"Українці заслуговують на гідну зарплату. Знаю, це нелегко — взяти та підвищити", — цитує Зеленського прес-служба Офісу президента. — "Однак ми і не шукали легких рішень, коли прийшли до влади." Міністр фінансів Сергій Марченко та прем’єр-міністр Денис Шмигаль доповіли свої розрахунки президентові. Він погодився, що такі плани виглядають досить реалістично. Також президент наголосив, що добробут громадян України є головним показником ефективності влади.

Президент України під час перебування на Херсонщині записав відео з нагоди свята Дня Конституції. Зеленський може віддати частину грошей "Великого будівництва" на допомогу західним регіонам України, які дуже сильно постраждали від масштабної повені.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/kabmin-povidomiv-grafik-zbilshennya-minimalnoi-zarplatni-v-ukraini”