Погода на Київщині 9 листопада

На Київщині, 9 листопада, за вікном буде сонячна та прохолодна погода із заморозками вночі. Протягом доби температура повітря буде коливатися в межах -4⁰…-1⁰ вночі та +8⁰…+11⁰ вдень. Вітер південно-східний зі швидкістю 2-3 метрів за секунду


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) повітря прогріється до позначок до +9⁰…+11⁰ вдень, але вночі температура опустяться до -3⁰. Без опадів. Швидкість вітру 2-4 метрів за секунду.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) протягом дня небо буде чистим, тільки над вечір можуть з’явитися перисті хмари, максимальні пориви вітру до 4 метрів за секунду. Температура повітря -3⁰…-1⁰ вночі та +8⁰…+10⁰ вдень.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) прогнозується сонячна погода з помірною прохолодою. Температура буде коливатися в межах -2⁰…-1⁰ вночі та +9⁰…+10⁰ вдень, вітер південно-східний 3-4 метрів за секунду. Без опадів.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) очікується аналогічна погода, температура повітря становитиме -3⁰…-1⁰, а вдень – +9⁰…+10⁰. Швидкість вітру – 3-4 метрів за секунду.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) опадів не буде, протягом дня переважно ясно. Температура по території буде в межах -3⁰…-1⁰ вночі та +8⁰…+10⁰ вдень. Швидкість вітру 3-4 метрів за секунду із південно-східним напрямком.


Протягом дня можливі зміни.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/11/08/pogoda-na-kiyivshini-9-listopada/”