Скрепне би*ло: П’яні росіянки жбурнули тапку в обличчя медсестрі турецького готелю після прохання надіти маски (відео)

На Сході кинути взуття людині в обличчя вважається дуже серйозною образою.

У п’ятизірковому готелі міста Кемер в турецькій провінції Анталія три російських туристки вчинили бешкет на другий день свого перебування на курорті, передають з посиланням на іноземні ЗМІ.

Об этом сообщает Репортер

Як повідомляє видання Hurriyet, жінки вирушили в кабінет лікаря: одна з них, 32-річна Тетяна, скаржилася на біль в нозі і вимагала огляду. Медсестра Ізмірі Озтюрк попросила туристок надіти маски перед прийомом. Однак ті почали скандалити. Зрештою Тетяна зняла з ноги тапку і жбурнула 25-річній медсестрі в обличчя, потрапивши в око.

На Сході кинути взуття людині в обличчя вважається дуже серйозною образою.

Ізмірі закричала. У справу втрутився лікар, який викликав поліцію. Росіянок, які були нетверезими, відвезли в поліцейський відділок. Постраждала написала заяву на кривдниць. Що їм загрожує, поки що невідомо.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/skrepne-bylo-piani-rosiianky-zhburnuly-tapku-v-oblychchia-medsestri-turetskoho-hoteliu-pislia-prokhannia-nadity-masky-video-344593.html”