Війни, голод і зомбі: що передбачив Нострадамус на 2021 рік

Легендарний французький астролог Мішель Нострадамус нібито передбачив страшні явища на 2021 рік.

Об этом сообщает Преступная Россия


Деякі його передбачення опублікував Mirror.


Хоча Нострадамус не називав конкретних дат, дослідники дійшли висновку, що багато його похмурих пророцтв відносяться саме до 2021 року.


Йому приписують навіть зомбі-апокаліпсис. Нібито він говорив, що якийсь вчений створить біологічну зброю-вірус, який буде перетворювати людей на зомбі. Також Нострадамус передбачив і світової голод, який стане одним з перших ознак кінця світу в 2021 році.


"Світова трагедія поверне людей в минуле, а велика частина населення постраждає від прокляття", — писав алхімік.


Крім того він передбачав сонячні бурі, які завдадуть величезної шкоди всьому живому на планеті. Згубні наслідки в зміні клімату призведуть до воєн і конфліктів, адже світ почне боротися за ресурси для виживання.


Але і це ще не все — деякі дослідники стверджують, що в "Пророцтвах" Нострадамуса є зіткнення з астероїдом. Це одна з інтерпретацій катрена "В небі видно вогонь і довгий слід іскор".


Разом з тим, за даними NASA астероїд 2009 KF має всі шанси зіткнутися з Землею 6 травня 2021 року. Фахівці стверджують, що цей астероїд здатний вразити Землю вибуховою силою, еквівалентною 230 кілотонн у тротиловому еквіваленті, що в 15 разів більше, ніж ядерна бомба, що американці підірвали над Хіросімою в 1945 році.


Як повідомляв "Апостроф", Мішель Нострадамус пророкував щось схоже на епідемію коронавірусу.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/astrology/2021-01-12/voynyi-golod-i-zombi-chto-predskazal-nostradamus-na-2021-god/220014”