Визначився переможець індивідуальної гонки Кубка світу з біатлону серед чоловіків

Мартен Фуркад завоював перше золото в новому сезоні

Переможцем індивідуальної гонки серед чоловіків на першому етапі Кубку світу з біатлону в словенській Поклюці став француз Мартен Фуркад.

Французький біатлоніст пройшов дистанцію за 47 хвилин і 9,2 секунди. Другим фінішував німець Йоханес Кюн, який відстав на 4,2 секунди, третім — австрієць Сімон Едер з відставанням 19,7 секунд.

Your projected Top 3 of the men’s Individual in @BiatlonPokljuka

???????????? @martinfkde — @FedFranceSki
???????????? Johannes Kuehn — @skiverband
???????????? Simon Eder — @OESVbiathlon #POK18 ???? pic.twitter.com/U0B5YYbw2E

— IBU World Cup (@IBU_WC) 6 грудня 2018 р.

Серед українців найкращий результат показав Сергій Семенов, який фінішував 6-им, відставши на 45 секунд. Артем Прима розмістився на 21-ій сходинці, Артем Тищенко — на 31-ій, а Віталій Кільчицький фінішував на 75-му місці.

У минулому сезоні французький біатлоніст Мартен Фуркад побив рекорд легендарного норвежця Уле Ейнара Бьорндалена, ставши семиразовим володарем Кубка світу в загальному заліку.