Водій, що збив на смерть школярку неподалік Ужгорода, просить батьків його вибачити (ВІДЕО)

Водій, що збив на смерть школярку неподалік Ужгорода, просить батьків його вибачити (ВІДЕО)

Уже 5 місяць Марія носить квіти на кладовище. На могилі доньки – улюблені солодощі, зроблені колись Олександрою прикраси.

У Сенгетовських Олександра була єдиною дитиною. 17 вересня 2018 року дівчинку збило авто на пішохідному переході у Нижньому Солотвині. У травні їй виповнилося 15, навчалася в 10 класі ЗОШ №5 Ужгорода.

У кімнаті дівчини батьки нічого не змінювали, окрім фото з чорною стрічкою. Уперше з часу трагічної ДТП мати Олександри наважилася на інтерв’ю. Каже, яке би покарання водію не призначили – воно не поверне дитину. «У мене нема такого бажання, щоби його на довічно посадили. Але я хочу, щоб було по-справедливості. Якщо має бути 8 років, то хай сидить всі 8 років», — каже Марія Синяк, мати загиблої дівчинки.

Рідні кажуть, що Олександра мріяла стати слідчою, бо мала загострене почуття справедливості, хотіла також відкрити притулок для котів та собак. А ще мріяла вдягти мамину весільну сукню у свій найщасливіший день. Тітка Олександри розповідає, що дівчину так і поховали цій весільній сукні.

Нагадаймо, того трагічного дня Олександра, повертаючись зі школи, вийшла з автобусу, коли водій на шаленій швидкості збив її на смерть. Чоловік не зупинився і намагався втекти за кордон. Чого затримали, взяли під варту, однак за місяць змінили міру запобіжного заходу на домашній арешт з браслетом. У суді пояснили: через серйозну хворобу підсудного.

Як вдалося дізнатися журналістам, водій є громадянином Ізраїлю. Йому 22 роки. Живе в Англії, має дружину та двох маленьких дітей.


Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/481056”