Експорт соняшникової олії з України перевищив показники минулого року

Експорт соняшникової олії з України перевищив показники минулого року

Експорт олії продовжив зростання

Вже другий місяць поспіль (жовтень і листопад) експорт соняшникової олії з України стає максимальним для зазначених місяців. Про це пише «АПК-Інформ».

Зокрема, в листопаді експорт даної продукції продовжив зростання, збільшившись на 5,5% щодо попереднього місяця і на 26% — листопада 2017 р до 575 тис. тонн.

«Завдяки цьому поточні темпи відвантажень перевищили минулорічні, на відміну від ситуації місяцем раніше, встановивши новий рекорд: за перші 3 місяці сезону було експортовано 1,37 млн тонн соняшникової олії, що на 5% вище показника за аналогічний період минулого сезону», — зазначила аналітик олійного ринку «АПК-Інформ» Юлія Іваницька.

Вона уточнила, що експортний потенціал реалізований на 23% від прогнозованого обсягу на 2018/19 маркетингового року, який становить 5,9 млн тонн.

Нагадаймо, Україна увійшла до п’ятірки лідерів серед країн, з яких до ЄС надходить імпорт сільськогосподарської продукції.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3292062/eksport-sonyashnikovoi-olii-z-ukraini-perevischiv-pokazniki-minulogo-roku/”