За методичкою Путіна: московські попи залякують українських священиків

Російські попи взялися переслідувати та погрожувати священикам з Житомирщини, які вирішили приєднатися до лав ПЦУ.

До таких дій вдався ієрарх РПЦ в Україні митрополит Овруцькиий і Коростенський Віссаріон. Про це повідомляє прес-служба Житомирської єпархії ПЦУ.

"На священиків, які перейшли в Православну Церкву України, чиниться тиск ієрархом Російської Церкви в Україні митрополитом Овруцьким і Коростенським Віссаріоном. Він розсилає духовенству смс-повідомлення з погрозами та закликами до покаяння", — йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, що митрополит попереджає, що в громади, які перейшли від нього, будуть прибувати російські священики та люди, які "можуть допомогти покаятись".

Також Овруцька єпархія РПЦ проводить агітацію на парафіях, розповсюджуючи листівки провокативного змісту про заборону священика та покаяння всіх, хто перейшов до ПЦУ.

"Про такі дії митрополита РПЦ в Україні секретаря Житомирської єпархії протоієрея Павла Ядчишина повідомив ієрей Владислав Сєнік, котрий нещодавно перейшов до ПЦУ з РПЦ. Зокрема, від діяльності митрополита Віссаріона уже постраждали смт. Гранітне, с. Маклаївка, с. Федорівка Малинського району. Такий же тиск чиниться і в інших районах Житомирської області", — йдеться у заяві Житомирської єпархії ПЦУ.

У Житомирській єпархії додали, що "всі переходи парафій та священослужителів відбуваються згідно чинного законодавства України та канонів Православної Церкви, тому будь-які залякування і погрози є неприпустимими і такими, що суперечать основам Христової віри".

Нагадаймо, звернення з закликом звільнити незаконно утримуваних громадян та українських політв’язнів направлено керівництву Російської Федерації і РПЦ від імені Всеукраїнської ради церков.

Про це стало відомо завдяки повідомленню предстоятеля Української православної церкви митрополита Епіфанія.

Як повідомляв Знай.uа інтронізація Єпіфанія: як проходило свято під шипіння московських попів.

Знай.uа писав, московські попи плетуть інтриги щодо автокефалії України: взяли в оборот Грузію.
Джерело статті: “https://znaj.ua/society/210463-za-metodichkoyu-putina-moskovski-popi-zalyakuyut-ukrajinskih-svyashchenikiv”