Юрій Голик: Дніпропетровська ОДА будує 20 стадіонів і 40 освітньо-спортивних просторів професійного рівня

Радник губернатора Дніпропетровської області Юрій Голик в інтерв’ю виданню повідомив, що Дніпропетровська ОДА в даний час створює 40 освітньо-спортивних просторів, що включають в себе стадіони і футбольні поля з професійним покриттям по всій області. Такі простори створюються поруч з кожною реконструйованою школою.

«Уявіть, що у дітей в якій-небудь області з’являється сучасний стадіон поруч зі школою. Уявили? Думаю, що важко. А ми насправді їх будуємо. Що таке стадіон? Стадіон — це футбольне поле 105 на 68 метрів, повнорозмірне, з шестисантиметровою штучною травою, і так — тут можна проводити чемпіонати. Тут професійне покриття, таке ж покриття лежить на базах провідних клубів світу. У Барселоні є таке ж штучне поле», — сказав Голик.

Він зазначив, що, за дорученням президента Петра Порошенка, діти в кожному смт повинні грати на кращих полях. Глава держави вже взяв участь у відкритті декількох таких об’єктів.

«Зрозумійте, Ліга Чемпіонів грається на кращих полях. І Чемпіонат Світу теж. Якщо ми хочемо, щоб наші діти ставали кращими футболістами світу, то на таких самих полях вони повинні і тренуватися», — зазначив радник губернатора.

Освітньо-спортивний простір: Солонянська школа після реконструкції і стадіон

Голик пояснив, що в Україні немає системи підготовки юних спортсменів, оскільки в областях відсутня відповідна інфраструктура. За його словами, в даний час Дніпропетровська ОДА, крім освітньо-спортивних просторів, будує більше 20 стадіонів, а також спортивні комплекси і басейни.
Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/210445-yuriy-golik-dnipropetrovska-oda-buduye-20-stadioniv-i-40-osvitno-sportivnih-prostoriv-profesiynogo-rivnya”