З’явилися нові подробиці обшуків ДБР у Міністерстві оборони


Державне бюро розслідувань проводило обшуки в Міноборони для доведення закупівлі майна за завищеними цінами.


Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу ДБР, посадові особи Міністерства оборони підозрюються у махінаціях на суму близько 100 мільйонів гривень.


За попередньою інформацією, були закуплені 20 тисяч бронежилетів, деякі з яких прострілюються, 100 тисяч комплектів військової форми, які не відповідають технічним вимогам, і 300 наметів, які не можуть бути використані за призначенням.


ДБР з’ясовує причетність до таких закупівлях одного з керівників Міністерства оборони України, а також керівників департаментів та управлінь міністерства.


“Люди, які відповідають за оборону нашої держави, поставили під загрозу життя наших військових, і це – значно страшніше, ніж втрата бюджетних коштів. Наше завдання – робити армію сильною. Викриття таких злочинів має бути завершено притягненням винних до відповідальності. Таке не повинно повторюватися”, – виступив із заявою глава ДБР Роман Труба.


Нагадаймо, раніше НАРОДНА ПРАВДА розповідала, що Державне бюро розслідувань проводило обшук в МОЗ України та ДП “Будівельний центр МОЗ” у зв’язку з порушеннями при проведенні закупівель в рамках розвитку Інституту раку.
Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися
Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/06/27/z-yavylysya-novi-podrobytsi-obshukiv-dbr-u-ministerstvi-oborony/”