Медики назвали найнебезпечніший засіб гігієни

Звичайні ватні палички виявилися найбільш небезпечним косметичним засобом. Медики вважають, що палички, якими більшість людей чистять вуха — біч 21 століття.


Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на MedikForum.


На думку лікарів оториноларингологів, настільки популярні ватні палички створювали зовсім не для вух.


Багато виробників паличок, за їх словами, пишуть на упаковках, правда, дрібним шрифтом: «не використовувати на внутрішніх частинах вуха, носа і очі»,


Медики відзначають, що у тих, хто часто чистить паличками вуха майже завжди утворюються величезні вушні пробки. Виходить, ми самі проштовхуємо сірку далі в слуховий прохід, шарами «накладаючи» бруд і закупорюючи вухо.


Крім того, паличкою можна пошкодити барабанну перетинку. Тому, особливо небезпечно їх використання дітьми.


Використання ватної палички може призвести і до запалень всередині вуха, а потім перерости в хронічний отит. А якщо «дочиститься» до запалення середнього вуха, можна і зовсім заробити менінгіт.


Медики радять замість паличок використовувати простий мізинець, який перед тим необхідно помити простим милом. Тому, кажуть вони, чистити вуха легше всього під час душу.


Нагадаймо, займаючись домашнім доглядом за обличчям треба розуміти, що всі фрукти і овочі можуть викликати алергічну реакцію. Особливо цьому схильна суха і чутлива шкіра. А тому маски для особи, наприклад, з помідорів, які нібито володіють відбілюючим ефектом, насправді можуть викликати почервоніння і опік шкіри, так як у помідорах міститься кислота.


Раніше експерти дали поради для того, щоб зберегти красу і зробити обличчя худішим. У цьому допоможуть кілька простих вправ фейсфитнесса — м’язи обличчя важливо підтримувати в тонусі, щоб довше зберігати чіткі риси обличчя.


Також повідомлялося, що американські кардіологи прийшли до висновку, що вітамін D не тільки покращує стан кісток скелета, але і істотно покращує здоров’я серця, судин, а також підтримує функцію легенів, пов’язану з подачею кисню в м’язи.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/08/13/mediki-nazvali-najnebezpechnishij-zasib-gigiyeni/”