Президент не підтримав петицію про легалізацію зброї


Володимир Зеленський не підтримав ідею запровадити вільний обіг зброї. Про це йдеться у відповідіна електронну петицію, оприлюднену на офіційному інтернет-представництві президента України.

22 травня на сайті президента була зареєстрована петиція з вимогою врегулювати обіг зброї, яка набрала необхідні для розгляду главою держави 25 тисяч підписів. Автори петиції вимагали запровадити вільний обіг зброї для самозахисту.

6 вересня було оприлюднено відповідь президента. Зеленський вважає передчасною таку ініціативу через бойові дії на Сході, військово-політичну ситуацію та рівень безпеки в державі. Зеленський подякував авторам петиції та тим, хто її підписав та пообіцяв направити на розгляд Комісії з питань правової реформи.

"Зважаючи на визначену Конституцією України найвищу соціальну цінність — людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку, усвідомлюючи відповідальність держави перед людиною за свою діяльність та ураховуючи необхідність удосконалення правової політики і встановлення миру в суспільстві, легалізація обігу в державі зброї вбачається передчасною, а тому не може бути підтримана", — йдеться у відповіді на звернення.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/zelenskiy-ne-pidtrimav-peticiyu-pro-legalizaciyu-zbroyi-376964”