Цимбалюк: Президент РФ вступив у виборчу кампанію в Україні. Хоча і не називає імені свого кандидата

Цимбалюк: Не можна забувати, що росіяни вирішують свої завдання. І українському виборцю не варто слухати чужого президента

Президент РФ Володимир Путін вступив у виборчу кампанію в Україні, де буде робити ставку на політика Віктора Медведчука. Таку думку в коментарі виданню "ГОРДОН" висловив український журналіст, кореспондент УНІАН у РФ Роман Цимбалюк.

"Зрозуміло, що заяву Держдуми щодо України та виступ Путіна готували заздалегідь. Це допомогло їм відвернути увагу людей від страшної трагедії в Керчі. Якщо говорити по суті: російська влада висунула українцям ультиматум – обрати президентом політика, із яким Путіну буде зручно спілкуватися. Тобто президент РФ вступив у виборчу кампанію в Україні. Хоча і не називає імені свого кандидата. Правда, не складно здогадатися, що це Медведчук. Зі свого боку Путін погрожує Україні війною. Нам кажуть: мовляв, навіть не пробуйте звільнити захоплені території. Інакше Путін скерує в Україну набагато більше своїх орків, ніж зараз", – зазначив Цимбалюк.

За його словами, Путін намагається переконати українців, що в союзі із РФ вони будуть жити краще.

"Крім цього, президент РФ розповідає, як усе погано в Україні. Хоча у нього є своя країна, якою він мав би займатися. Путін намагається грати на протестних настроях в Україні, створюючи ілюзію, що якщо б ми були з Росією, усе було б добре. І фабрики працювали б, і заводи. Але це брехня. Падіння у нашій промисловості відбулося тільки там, де були зав’язки на Росію. Інші галузі нормально розвиваються. Ті самі розповіді Путіна про те, що з України будуть вивозити чорнозем, розраховані на наших не дуже освічених громадян із правом голосу. Це такий посил – "вас окупували фашисти", – сказав журналіст.

Він уважає, що влада РФ хоче повалити президента України Петра Порошенка.

"Акцент роблять на тому, що українська влада погана. Можливо і так. Але про це вже точно не президенту сусідньої країни судити. На жаль, у нас у країні всі дивляться на ситуацію винятково з погляду "порохоботів" і "юлеботів". Але все набагато складніше. Кремль хоче повалити Порошенка і його команду. Адже він не поступився ні на крок у питаннях, які собі окреслила Москва. Тому вони використовують економічні труднощі в Україні як аргументи, які лягають на підготовлений ґрунт. Однак не можна забувати, що росіяни вирішують свої завдання. І українському виборцю не варто слухати чужого президента. Він може тільки у крові всіх втопити", – резюмував Цимбалюк.

18 жовтня президент Росії Володимир Путін на форумі "Валдай" у Сочі заявив, що сподівається налагодити стосунки з українською владою після президентських і парламентських виборів в Україні.

Президентські вибори в Україні мають відбутися 31 березня 2019 року, вибори до парламенту відбудуться 27 жовтня 2019 року.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-tsimbaljuk-prezident-rf-vstupiv-u-viborchu-kampaniju-v-ukrajini-hocha-i-ne-nazivaje-im-ja-svogo-kandidata-438512.html”