На Київщині провели змагання за звання кращої артилерійської батареї (ФОТО)

Під час спеціальної номінації артилеристи змагалися у швидкості та вправності виконання завдань


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Главком".


На одному з полігонів Київщині 13 команд брали участь у змаганнях за звання кращої артилерійської батареї Збройних сил України.Військово-морські сили Збройних сил України представляють команди окремої бригади морської піхоти, окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова та окремого реактивно-артилерійського полку.Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Метою цих змагань було підвищення зацікавленості особового складу в покращенні свого професійного рівня, вироблення твердих практичних навиків у оволодінні штатним озброєнням і військовою технікою.Конкурс, зокрема, передбачає перевірку навиків з спеціальної, тактичної та індивідуальної стрільби, управління вогнем.


Під час спеціальної номінації артилеристи вправлялися у швидкості та вправності виконання завдань з розгортання і наведення гармат, здійснення пострілу й зміни місця дислокації.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2018/10/29/na-kiyivshini-proveli-zmagannya-za-zvannya-krashoyi-artilerijskoyi-batareyi-foto/”