Контррозвідка СБУ: за хабар затримано посадовця університету оборони

Військова контррозвідка СБУ затримала посадовця Національного університету оборони. Він отримав хабар у розмірі 20 тисяч гривень.

гроші
Гроші, вилучені у посадовця. Фото: Facebook СБУ

Працівники контррозвідки викрили і затримали громадянина, який керував одним з підрозділів у Національному університеті оборони ім. І. Черняхівського, Спецпрокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Об этом сообщает Компромат

Слідчі з’ясували, що до чоловіка — полковника ЗСУ — звернулись певні цивільні особи, які мали бажання використовувати спортивно-оздоровчі локації університету. За це вони пообіцяли посадовцю 20 тисяч гривень.

10 лютого у момент отримання грошей громадянина було затримано. Зловмисник отримував хабар на території університету, де його і викрили "на гарячому" правоохоронці.

Кошти у чоловіка вилучено. Наразі слідчі готуються вручити йому підозру про кримінальне правопорушення "комерційний підкуп службової особи", про яке говориться у ч. 3 статті 368 Кримінального кодексу України. Якщо суд визнає посадовця винним, він буде покараний ув’язненням на термін від 5 до 10 років, а його майно — конфіскують.

Інші статті про діяльність СБУ:

  • Працівники СБУ займались розслідуванням незаконного видобування бурштину. Слідство завершилось стріляниною, щодо якої ДБР розпочало справу;
  • Затримано громадян, які підривали військову техніку на Луганщині;
  • Група контрабандистів перевозила контрафакт по-розкішному — на вертольоті. Зловмисників викрили працівники СБУ.
Читати також:
СБУ: затримано диверсантів і вибухотехніка РФ, які підривали військових на Луганщині Викрали людину й вимагали гроші за звільнення: у Києві затримали поліцейських У мерію Кривого Рогу принесли “вибухівку”: виявилося, що це було тренування СБУ
Поділитись
Автор: Олена Бурдейна

Источник: Роспресс