Святослав Олійник освоїв мільярдні бюджети на тендерах “великого будівництва”

Колишній секретар Дніпровського обласної ради Святослав Олійник освоїв мільярдні бюджети через просту тендерну схему.
В кінці минулого року його як і керівника обладміністрації Олександра Бондаренко змінили. Про їх «успішну роботу» писали багато.

Об этом сообщает Правда ЮА

Олійник оточив недосвідченого Бондаренко своїми людьми, і той проводив тендери, на яких стабільно вигравали одні й ті ж компанії.

Серед фірм Олійника, які отримували різні підряди на будівництво та ремонт інфраструктури – компанія УПС, що стала справжньою легендою. Освоївши мільярд бюджетних гривень, фірма фігурувала в десятках скандалів, пов’язаних з ремонтом доріг. Обласному автодору навіть доводилося через суд вимагати виправляти недоробки.

Ще однією легендою стала компанія «ССА Енерджі», на рахунку якої десятки виграних підрядів при дуже сумнівних обставинах. Журналісти підняли історію тендерів і побачили, що схема проста як двері. На конкурс виходять дві фірми: «ССА Енерджі» та ТОВ «Будремсвіт». Перша ставить ціну на 100-400 гривень дешевше і з легкістю виграє конкурс. Точніше, його імітацію.


Читайте також:

 • Кому належить "дорожній картель"?
 • «Велике будівництво». Фірма одеського мера зірвала черговий джек-пот – виграла тендер на 2,2 млрд грн
 • Тривожний гудок: Постачальником палива для УЗ стане компанія, підконтрольна Коломойському

Зв’язок між компаніями Олійника можна відслідковувати не тільки по стабільно неякісній роботі, але і через родинні зв’язки засновників / директорів численних ТОВок. Ще один яскравий такий приклад – компанія «Ніколь Індастрі».

Ця фірма, як і «ССА Енерджі», брала участь в тендерах і вигравала їх. А потім робила халтурні ремонти, як пріснопам’ятне укладання плитки в центрі Дніпра в 2014 році.
Відомо, що Олійником займається ДФС і НАБУ. Слідчим точно варто придивитися уважніше до пов’язаних з Олійником компаній і державним тендерам, на яких вони незмінно перемагали.

Крім того Олійника опрацьовують НАБУ і ДФС. Після того, як він втратив посаду голови Дніпропетровської облради, його видно чекають великі неприємності. Тому що десятки і сотні мільйонів гривень з бюджету області та держбюджету було видано компаніям, бенефіціаром яких був сам Олійник, його родичі і друзі.

Інтерес правоохоронців може бути також обумовлений ще тим, що в 2020 році практично всі тендери ОДА вигравали близькі до нього фірми. На кінець осені в Дніпропетровській області склалася катастрофічна ситуація з десятками незавершених об’єктів будівництва, серед яких лікарні, школи, дитсадки, стадіони і спортивні комплекси. Кількість об’єктів, які будувалися і реконструювалися в Дніпропетровській області, впало з 310 до 30.

Примітно, що Олійник «попрацював» і з фондом «Великий будівництва» – персональної програми Зеленського. Олійник і колишній глава Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко не тільки отримували гроші на цю програму, а й публічно приписували собі успіхи, до яких не мали ніякого відношення.

Share this:

 • Twitter
 • Facebook

Like this:

Like Loading...

Related

Читайте також:

 • Кому належить "дорожній картель"?
 • «Велике будівництво». Фірма одеського мера зірвала черговий джек-пот – виграла тендер на 2,2 млрд грн
 • Тривожний гудок: Постачальником палива для УЗ стане компанія, підконтрольна Коломойському
 • Схеми Артака Сагателяна по разкраданню бюджетних коштів на ремонті доріг
 • "Хлопчики за викликом" "кошмарять" київську виборчу комісію на замовлення Пальчевського
 • Новий голова Дніпропетровської ОДА — дружина громадянка РФ та бізнес з росіянами
 • Артем Семеніхін роками покриває розкрадання міського бюджету Конотопу — блогер
 • Вони повернулись. Корупціонер часів Януковича Іван Романюк при новій владі отримав карт-бланш
 • Блогер пояснив чому не можна голосувати за Притулу (ВІДЕО)
 • Петро Оленич київський чиновник що допомагає Сбербанку Росії та незаконних забудовників (ВІДЕО)

Джерело статті: “https://akcenty.life/sviatoslav-oliynyk-osvoiv-miliardni-biudzhety-na-tenderakh-velykoho-budivnytstva/”